O firmie

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2012 roku od jednego auta dostawczego, który realizował usługi w transporcie krajowym. Kolejne lata i zdobyte doświadczenie pozwoliły na powiększenie floty, która od 2013 roku świadczy usługi na terenie całej Europy.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesny tabor kontrolowany przez system GPSoraz telefony komórkowe. Przewóz wszelkich ładunków odbywa się zgodnie z Konwencją CMR.Nasza flota to ciągniki siodłowe z naczepami typu chłodnie doppelstock (podwójna podłoga,możliwość załadunku 66 palet), oraz naczepami typu firanki z otwieranym dachem.

Transport to nie tylko nasza flagowa działalność – stał się również naszą pasją. Dzięki temu Zespół MAR-TRANS skupia w sobie najwyższe standardy w obsłudze Klienta, doświadczenie i partnerskie relacje. Pozytywna atmosfera i chęć nieustannego rozwoju wśród naszych Pracowników przekłada się na poszerzanie kręgu zadowolonych Kontrahentów.

Jako firma przywiązujemy ogromną wagę do poszanowania naszych Pracowników, w zamian za co są zawsze do Państwa dyspozycji z pełnym zaangażowaniem. Głównym celem naszej firmy jest zapewnienie wysokiej jakości usług. Indywidualne podejście do każdego klienta,niezawodność, terminowa dostawa oraz bezpieczeństwo ładunku – to gwarancje jakie oferujemy swoim klientom.

Naszą misją jest zapewnienie niezawodnych usług transportowych. Dążymy do wypracowania mocnej pozycji wśród liderów tego sektora. Naszymi klientami są rzetelni przedsiębiorcy ze wszystkich państw Europy, którzy cenią sobie szybkość,bezpieczeństwo i solidność.

Nasze główne kierunki świadczenia usług to : 

 

Niemcy, Holandia, Belgia, Francja, Wielka Brytania, Szwajcaria, Włochy, Dania, Szwecja, Polska.

NIE STRASZNA NAM NAWET SKANDYNAWSKA ZIMA

2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Mar-Trans. Realizacja page4me